Przejdź do treści

Nadruk DTF, czym jest? Jak o niego dbać?

Nadruki DTF (Direct To Film) to nowa, genialna, tania, technologia nadruków wysokiej jakości i trwałości na tekstyliach.
Nadaje się doskonale do nisko- i średnio nakładowych produkcji, a czasami nawet w wysokonakładowych produkcjach, 
gdzie wymagana jest duża ilość kolorów w połączeniu z wysoką jakością i trwałością nadruków.
Technologia DTF daje ogromne możliwości wykonywania tanich i szybkich wielokolorowych nadruków termotransferowych 
w bardzo dobrej jakości i trwałości, które można przetransferować za pomocą termoprasy na dowolną tkaninę w dowolnym kolorze.
Dostępny rozmiar podkładu to 0,3m x 100m lub 0,55m x 100m. W rezultacie maksymalna szerokość  nadruku to 30 lub 55 cm.  
W naszej ofercie posiadamy możliwość druku w kolorze białym, oraz aplikacji nadruków na wykrojach lub gotowych produktach. Technika ta dzięki wgrzaniu w odzież wzorów graficznych naniesionych na specjalny, przylepny nośnik transferowy — jest wyjątkowo trwała i elastyczna. Można ją stosować na wszystkich rodzajach tkanin (poza polarem), a nadruki mają wysoką rodzielczość i pełną gamę kolorystyczną. Stosunkowo łatwo o prawidłowe czyszczenie tekstyliów ozdobionych takimi grafikami. By przedłużyć trwałość nadruków zalecamy pranie w temperaturze do 40˚C przy użyciu delikatnych środków. Nie chloruj, nie stosuj silnych środków piorących, plam na tekstyliach nie usuwaj rozpuszczalnikiem. Obroty pralki możesz podczas prania, płukania i wirowania ustawić zaś na średnie lub niskie (ok. 500 na minutę).

Dostępny rozmiar podkładu to 0,3m x 100m. W rezultacie maksymalna szerokość  nadruku to 30 cm.  W naszej ofercie posiadamy możliwość druku w kolorze białym, oraz aplikacji nadruków na wykrojach lub gotowych produktach.

Translate »