Przejdź do treści

Drukujesz, wybijasz się!
Odkryj potencjał druku DTF z nami!

Odkryj rewolucyjną technologię druku DTF wraz z Gumiś Drukarnią! Jesteśmy liderem w dziedzinie personalizacji odzieży i tekstyliów dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu opartemu na druku DTF.

Co to właściwie jest druk DTF? To skrót od “Direct to Film”, czyli bezpośredni druk na filmie, który następnie przenoszony jest na odzież. Ta metoda pozwala nam osiągnąć niezrównaną jakość i trwałość nadruków, zapewniając wyjątkowe efekty wizualne.

Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam uczynić Twoje pomysły rzeczywistością!

Z czego składa się druk DTF?

Druk DTF składa się z kilku istotnych składników, które razem tworzą wysokiej jakości i trwałe nadruki na tekstyliach. Oto krótkie omówienie składu druku DTF:

1. Folia PET: To podłoże, na które druk jest nanoszony. Folie PET charakteryzują się wytrzymałością, elastycznością i płaskością, co umożliwia precyzyjne przeniesienie wzoru na tekstylię.

2. Warstwa druku: Jest to warstwa atramentu lub barwnika, która zawiera wzór lub obraz, który chcemy przenieść na odzież. Druk DTF pozwala na odwzorowanie najdrobniejszych detali, żywych kolorów i gradientów, a także efektów metalicznych i fluorescentnych

3. Klej w proszku: Po naniesieniu warstwy druku na folię PET, klej w proszku jest aplikowany na nadruk. Klej ten pełni rolę pośrednika, który umożliwia przeniesienie wzoru na tekstylię. Po utwardzeniu kleju, nadruk jest gotowy do transferu.

4. Tekstylia: Ostatnim elementem składu druku DTF są tekstylia, czyli odzież lub inne materiały, na które chcemy przenieść nasz nadruk. Mogą to być koszulki, bluzy, czapki, torby i wiele innych.

Wszystkie te składniki razem tworzą proces druku DTF, który zapewnia wysoką jakość, trwałość i szczegółowość nadruków na różnorodnych tekstyliach. Dzięki drukowi DTF możemy tworzyć unikalne i spersonalizowane wzory, które wyrażają naszą kreatywność i indywidualność na odzieży.

Jak zrealizować projekty ?

8954
metrów druku
0
linie produkcyjne
63
projektów
0
dzień realizacji
Translate »